Imprezy masowe

Organizacja imprez masowych to niezwykle istotny element portfela ofertowego event-factory. Od początku istnienia agencji unikatowe w skali kraju doświadczenia w tym zakresie wyróżniają nas na tle konkurencji.Ofertę tą kierujemy przede wszystkim do jednostek samorządu terytorialnego, urzędów miast i gmin oraz wszystkich podmiotów zainteresowanych kompleksową usługą w zakresie produkcji imprez masowych, koncertów i widowisk plenerowych, czy zyskujących coraz większą popularność masowych imprez sportowych.

Coraz częściej po rozwiązania w tym zakresie sięgają również marki, które opierają swoją komunikację z odbiorcą poprzez mocne, zapadające w pamięci wydarzenia, koncerty czy festiwale skierowane do masowego odbiorcy. Pozycjonowanie produktów czy brandów podczas tego typu wydarzeń zapewnia wiarygodność komunikacji i autentyczność przekazu oraz buduje silne relacje. 

Posiadamy wyjątkowe doświadczenie na gruncie organizacji imprez masowych zdobywane w latach 2003-2007 kiedy współtwórcy marki event-factory: Konrad Koper i Sebastian Godula kierowali wszystkimi flagowymi imprezami miejskimi w Krakowie, a ugruntowane w późniejszym czasie. W chwili obecnej na naszym koncie mamy ponad 300 imprez masowych na terenie całego kraju.