O nas

event-factory to suma wyjątkowych doświadczeń pracujących tu ludzi. 

To ponad 15 lat w branży, tysiące doskonale zrealizowanych eventów. To setki zadowolonych ze współpracy klientów, partnerów, instytucji i osób, którym codziennie udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych, osób, które nieustannie zarażamy entuzjazmem do działania. event-factory to połączenie kreatywności i innowacji z doświadczeniem, odpowiedzialnością oraz dogłębną oceną ryzyka na każdym etapie produkcji.


event-factory od ponad 15 lat z sukcesem dostarcza kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań w zakresie organizacji eventów, konferencji, kongresów, spotkań firmowych, akcji promocyjnych oraz wydarzeń specjalnych zarówno w kraju jak i poza jego granicami. 

Twórcy marki event-factory: Konrad Koper i Sebastian Godula związani są z rynkiem eventów od ponad 20 lat. W latach 2003-2007 kierowali produkcjami Krakowskiego Biura Festiwalowego, gdzie odpowiadali za realizację największych imprez masowych w Polsce oraz wielu wydarzeń kulturalnych o charakterze międzynarodowym. Byli inicjatorami i współautorami sukcesu najbardziej rozpoznawalnych obecnie marek festiwalowych Krakowa: Sacrum Profanum oraz Misteria Paschalia. W swoim dorobku mają także największe imprezy masowe w Polsce, takie jak krakowskie Wianki, imprezy sylwestrowe na krakowskim Rynku Głównym oraz produkcje telewizyjne wspólnie z TVP2, TVN, Polsat czy niemiecką ZDF, a także organizację wydarzeń religijnych o charakterze masowym z udziałem nawet kilku milionów uczestników (pożegnanie Jana Pawła II na krakowskich błoniach 2005, pielgrzymka papieża Benedykta XVI 2006). 


Współtwórcy event-factory wielokrotnie zaangażowani byli w organizację spotkań dyplomatycznych z udziałem głów państw, wśród których wspomnieć można chociażby wizytę Prezydenta USA Georga Busha na Zamku Królewskim na Wawelu w towarzystwie Condoleezzy Rice i sekretarza stanu Colina Powella (2003), Obchody 60-lecia Wyzwolenia Auschwitz Birkenau z udziałem głów ponad 40 państw w tym Polski, Izraela, Rosji, Francji, USA i Niemiec (2005), czy liczne spotkania na poziomie ministerialnym: w tym spotkania ministrów obrony Państw NATO, Europejski Kongres Kultury we Wrocławiu (2010) z udziałem szefów resortów kultury unijnej 27 krajów UE, spotkanie prezydentów Litwy i Polski: Darii Grybauskaite i Bronisława Komorowskiego (2010), czy wizyty amerykańskiej sekretarz stanu Hillary Clinton (2010).


Te unikatowe doświadczenia sprawiły, że event-factory od samego początku istnienia posługiwało się wyjątkowym, niedostępnym dla większości agencji know-how w zakresie kierowania dużymi produkcjami festiwalowymi, zarządzania budżetami produkcyjnymi oraz organizacji imprez masowych na wielką skalę w tym kooprodukcji telewizyjnych live.


Od lat skuteczne przenosimy tą wiedzę, umiejętności i rozwiązania na grunt wydarzeń korporacyjnych i firmowych zapewniając optymalizację ich budżetów przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowej jakości i niepowtarzalnego charakteru oferty.