Uroczyste spotkanie przy świątecznym stole

Dla Grupy Oknoplast zorganizowaliśmy wigilijny wieczór pełen świątecznej magii.
11 grudnia 2015 roku w Starej Zajezdni w Krakowie stworzyliśmy elegancką przestrzeń sprzyjającą spotkaniu w najbliższym gronie pracowników. Wszystko po to, by zaproszeni goście poczuli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Na uroczystą wigilijną kolację zaprosiliśmy gości do przestrzeni Starej Zajezdni w Krakowie. event-factory zadbało o to, by od pierwszego wejrzenia oczarować zaproszonych gości świąteczną atmosferą między innymi bożonarodzeniową multimedialną oprawą sceny.

Gdy rozbłysła pierwsza gwiazdka, a właściwe gdy na scenie pojawił się prezes Grupy Oknoplast oficjalnie otwarliśmy spotkanie. Najpierw tradycyjne życzenia świąteczno-noworoczne dla wszystkich pracowników Oknoplastu i ich rodzin. Później łamanie się opłatkiem i rozdawanie prezentów. Część oficjalna odbywała się przy nastrojowym akompaniamencie kwartetu smyczkowego.

Po uroczystej kolacji zaprosiliśmy wszystkich gości na parkiet, gdzie zabawa z udziałem The Freaks trwała do wczesnych godzin porannych. Aż żal było się żegnać.

Do współpracy zaprosiliśmy również firmę Streamline Media Productions, która pomogła nam przygotować kontent multimedialny oraz relację filmową ze spotkania. Oglądając making of dowiecie się, jak pracujemy nad każdą imprezą, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.