Najważniejsza konferencja prawa pracy w Europie

Konferencję EELA odwiedziło 500 członków prestiżowego stowarzyszenia prawników.

Główną część eventu stanowiła konferencja w położonym w centrum miasta Audytorium Maximum. Obiekt należący do Uniwersytetu Jagiellońskiego, może pochwalić się najstarszym w Polsce Wydziałem Prawa. Tu znajdował się obrandowany punkt rejestracyjny, tu uczestnicy mieli pierwszą styczność z zaprojektowaną przez nas identyfikacją kierunkową wspierająca poruszanie się po wydarzeniu. Sale, w których odbywały się prezentacje wyposażyliśmy w nowoczesną technikę oświetleniową i nagłośnieniową. Zajęliśmy się także gościem specjalnym wydarzenia, Lechem Wałęsą. Odpowiadaliśmy za kompleksową organizację pobytu byłego prezydenta w Krakowie.

Uczestników konferencji zaprosiliśmy na wieczorny, integracyjny koktajl we wnętrzach Teatru im. Słowackiego. Zorganizowaliśmy wydarzenie kompleksowo – począwszy od artystycznego oświetlenia budynku (wewnątrz i na zewnątrz) przez branding foyer po zaplanowanie programu artystycznego. Goście wysłuchali fragmentów operetek Moniuszki wykonywanych przez teatralną orkiestrę. W tle umieściliśmy duży ekran, na którym wyświetlane były wizualizacje na żywo.

Event zakończył efektowny Gala Dinner w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Wydarzenie obejmowało plenerową kolację na 500 osób pod eleganckim namiotem, gdzie prócz bankietowych stołów zaaranżowane zostały stanowiące dumę ogrodu kwiaty. Klimat położonego na starym mieście ogrodu podkreślały elementy mapingu 3D, artystyczne oświetlenie roślin oraz recital chopinowski.

Warto dodać, iż stworzyliśmy system recepcji we wszystkich hotelach, w których zameldowani byli goście konferencji. W każdej znajdowały się plazmy informacyjne spięte w jeden system informacyjny umożliwiający bieżące informowanie o transferach, punktach programu i atrakcjach dodatkowych, takich jak wycieczki, czy poranny jogging.
Zdecydowanie mogę rekomendować event-factory jako firmę wyróżniającą się kreatywnym i nieszablonowym podejściem do organizacji konferencji.
Bartłomiej Raczkowski
Komitet Organizacyjny EELA